درباره ما

مجموعه ورزشی دویتنس

مجموعه ورزشی دویتنس یکی از مجموعه‌های فعال و حرفه‌ای در حوزه فیتنس و زیبایی انجام است که در تمامی این سال‌ها سعی کرده است با دانش فنی بالا و حذف کردن آسیب‌های ورزش‌های غیر اصولی، یک لایف استایل سالم و مناسب را برای داشتن یک زندگی پرنشاط تدارک دیده است. با مجموعه ورزشی دویتنس لذت زندگی خود را چندین و چند برابر کنید.

ابوالفضل ملاکی مشاور سئو

نشستن بیش از 10 ساعت روزانه پشت میزهای کامپیوتر باعث شده بود که روند عادی زندگی از دستم خارج بشه، با اپلیکیشن دویتنس این مشکل به کلی رفع شد.

ساجده نخعی زاده کارشناس محتوا

یکی از چالش‌های کاری من عدم تحرک کافی در طول روز بود که اب استفاده از اپلیکیشن دویتنس تونستم به خوبی این تایم رو به خودم بدم و روند عادی یک زندگی عادی رو از سر بگیرم.

ریحانه خداوردی آرایشگر

برای من که به مدت طولانی باید سرپا می‌بودم و به کار آرایشگری مشغول می‌شد خیلی سخت بود که روند عادی و بدون چالش زندگی رو طی کنم، با دویتنس تونستم جبران این حجم ایستادگی رو داشته باشم.

مجتبی چاوشی برنامه نویس

استفاده از اپلیکیشن دویتنس رو می‌تونم یکی از بهترین و مناسب‌ترین اقداماتی در نظر بگیرم که توی امسال تونستم از امسال شروع کنم. تیم حرفه‌ دویتنس همواره با من همراه بودن.

  تماس با دویتنس
  برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

  تماس با دویتنس
  برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

  تیم دویتنس

  1
  ساسان بهرمند مدیرعامل دویتنس
  2
  علی علیزاده
  3
  مسعود رضایی
  4
  آرمان میرزایی

  برنامه حرفه‌ای ورزشی

  سلامت و زیبایی بدن

  اندازه گیری دقیق

  کیفیت زندگی سالم

  همه ویژگی‌های بالا در اپلیکیشن دویتنس! دریافت کنید.

  1

  دویتنس اپلیکیشی برای همگان

  زیبایی بالاتنه
  قدرت در دستان شما
  سنگین‌ترین وزنه‌ها
  ترکیبی از همه ورزش‌ها
  استقامت طولانی مدت

  دویتنس را دقیق بشناسید!

  مجموعه دویتنس یکی از شناخته شده‌ترین مجموعه‌های ورزشی در ایران است، با دویتنس هر آنچه که نیاز به یک زندگی سالم دارید را در اختیارتان قرار می‌دهیم. در این ویدئو با جزیات کامل در رابطه با اهداف دویتنس آشنا می‌شوید.

  5/5 - (1 امتیاز)